Förtroendevalda hos oss

Björn Lindström (SD)

Kontaktinformation

Telefon:
0340-66 54 83 (bostad)

Postadress:
Tingsvägen 1 432 65 Väröbacka
(bostad)

E-post:
bjorn.lindstrom@varberg.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2019-06-03 - 2022-10-14
Lokal säkerhetsnämnd vid Ringhals kärnkraftverk Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Sparbanksstiftelsen, huvudmän Ledamot 2019-05-01 - 2023-04-30